VIP servis

VIP služby: Nadstandardní servis při prodeji vaší nemovitosti

Bezplatná konzultace

Potřebujete prodat svou nemovitost a realitním kancelářím nebo makléřům se to už dlouho nedaří? Poradíme vám, co s tím dělat. Projdeme s vámi dosavadní postup prodeje a řekneme vám, jak efektivně, rychle a dobře vaši nemovitost prodat. Zavolejte nám a sjednejte si s námi bezplatnou konzultaci.

Home staging

Připravíme vaši nemovitost na prodej nebo pronájem. Vytvoříme příjemnou atmosféru pomocí bytových doplňků. Zařídíme, že se u vás budou zájemci cítit příjemně jako doma. Díky tomu všemu prodáme vaši nemovitost rychleji a lépe.

Profesionální fotografie

Způsob, jakým se prezentuje prodávaná nemovitost, je zásadní. První, co zájemci na webu uvidí, jsou fotky interiéru a exteriéru prodávané nemovitosti. Kvalita snímků musí prezentaci vaší nemovitosti podpořit, ne naopak. Díky profesionálním fotkám se lidé do prodávaného bytu nebo domu zamilují už na webu.

Sami můžete porovnat rozdíl mezi nekvalitními snímky a krásnými profesionálními fotkami, které prodej vaší nemovitosti skutečně podpoří:


Promování na realitním portálu: Tip regionu

Pospícháte s prodejem a potřebujete, aby se o vaší nemovitosti dozvědělo co nejvíc zájemců? Zařídíme to. Umístíme inzerát na první místo portálu Sreality.cz, nejnavštěvovanějšího realitního serveru v České republice.

Reklamní banner přímo na vaší nemovitosti

Přímo na nemovitost, kterou prodáváte, umístíme reklamní banner nebo reklamní plachtu, aby se o prodeji dozvědělo co nejvíc lidí. Napadlo vás, že vaši nemovitost může už dlouhou míjet někdo, kdo by o její koupi uvažoval, ale na realitních serverech ji nenašel, nebo dokonce ani nehledal? Dáme všem zájemcům vědět, že je vaše nemovitost na prodej.

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti je důležité hned z několika důvodů. Přináší vám jistotu, že v případě nenadálých událostí a živelných pohrom budete mít finanční prostředky na potřebné opravy své nemovitosti. A pro čerpání úvěru na bydlení nebo hypotečního úvěru je naprostou nezbytností. Zkušený finanční konzultant, se kterým dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, vám připraví správně nastavenou pojistku na míru, která pokryje potřebná rizika a nebude vás stát víc, než je třeba. Ušetříme vám čas, peníze i starosti.

Konzultace s architektem

Chcete udělat změny v dispozicích bytu? Zajistíme vám konzultaci s týmem architektů, kteří vám dobře poradí a zpracují plány, podle kterých bude možné požadované změny dobře realizovat.

Stavební úpravy

Potřebujete zrekonstruovat svou nemovitost? Dlouhodobě spolupracujeme s prověřenou projekční kanceláří a stavební firmou, se kterými jsme tak spokojení, že je neváháme doporučit ani vám. Ať už chcete stavět nebo rekonstruovat, vždy potřebujete plány, veškerá stavební povolení, stavební dozor a zkušené stavaře, kteří vše zrealizují. A najít někoho, na koho se můžete plně spolehnout, je jako vyhrát v loterii. Po letech v oboru jsme našli spolehlivé partnery, kteří dozajista pomůžou i vám.

Doplňkové služby

Zajistíme vám úklid nemovitosti před prodejem, ale i po něm.

Potřebujete se přestěhovat z nemovitosti, kterou prodáváte? Chcete se nastěhovat do nemovitosti, kterou jste koupili? Zajistíme pro vás dobrou stěhovací firmu.

Zařídíme pro vás i výměnu zámků pro vaše bezpečí. A nejen to, i další služby, které vám usnadní život a ušetří čas při prodeji nemovitosti.