Naše služby

Postup prodeje vaší nemovitosti

1. Důkladná příprava je základem úspěchu

Ověřený prodejní postup upravený na míru přímo vám

Vytvoříme prodejní plán na míru vašim požadavkům. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každou nemovitost prodáváme podle strategie upravené na míru tomu, co je třeba. Vždy čerpáme z lokální zkušenosti a praxe. Společně vytvořený prodejní plán naplňujeme a dodržujeme dohodnutá pravidla. Na nás se můžete vždy spolehnout.

Příprava k úspěšnému a rychlému prodeji

Velký důraz klademe i na přípravu nemovitosti k prodeji. Co všechno můžeme udělat, abychom podpořili rychlý a úspěšný prodej vaší nemovitosti? Díky profesionální úklidové firmě, home stagingu realizovanému zkušenými designery a důkladné přípravě dokážeme vaši nemovitost nejen rychleji a lépe prodat, ale také zhodnotit.

Profesionální fotografie

Vaši nemovitost nafotí profesionální fotograf s bohatými zkušenostmi a špičkovým vybavením. Fotografie projdou náročnou postprodukcí, aby prodávanou nemovitost prezentovali co nejlépe. Kvalitní fotky udělají při prodeji polovinu práce a zaujmou ty správné zájemce.


Inzerce nemovitosti vystihující její přednosti

Připravíme text inzerce, ve kterém dobře vystihneme a přehledně popíšeme všechny přednosti prodávané nemovitosti. Každý zájemce o ní takto získá ucelenou představu. Kvalitně zpracovaný inzerát obsahující profesionální fotky pomůže rychleji a lépe prodat vaši nemovitost.

2. Inzerujeme opravdu viditelně

Inzerujeme na nejnavštěvovanějších realitních severech

Inzerujeme tam, kde to má opravdu smysl. Inzerce informující o prodeji vaší nemovitosti se tak objeví na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Prodej nemovitosti můžeme podpořit také pomocí nadstandardní inzerce v médiích nebo videoprezentací. Pravidelně zviditelňujeme inzerci pomocí topování – umístěním na předních místech vyhledávání na realitních webech. Váš inzerát bude díky našim zkušenostem a pilné práce skutečně vidět.

3. Zájemce provedeme za vás a zodpovíme jeho dotazy

Prohlídky

Reagujeme neprodleně na všechny žádosti o prohlídky. Váš osobní makléř vždy vystupuje profesionálně a zájemci podá veškeré informace o prodávané nemovitosti. Zároveň vás vždy bude pravidelně informovat o uskutečněných prohlídkách. Budete mít o všem přehled a současně ušetříte spoustu času.

4. Poskytneme vám kompletní servis při prodeji nemovitosti

Advokátní služby

Zajistíme vám potřebné advokátní služby, a to včetně advokátní úschovy, úpravy smluv, zajištění kolků a zápisu změn v katastru nemovitostí. Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenou advokátní kanceláří specializující se na oblast nemovitostí. Díky tomu pro vás budou veškeré právní úkony spojené s prodejem nemovitosti opravdu bezpečné.

Předání nemovitosti

Připravíme pro vás veškeré potřebné formuláře k předání nemovitosti novému majiteli. Seznámíme ho s nemovitostí a spolu s vámi mu předáme klíče od nového domova. Novému majiteli pomůžeme s přehlášením služeb a energií. Pomůžeme vám se vším potřebným.

Hypoteční úvěr za dobrých podmínek

Zkušení finanční konzultanti, se kterými dlouhodobě úspěšně spolupracujeme, vám pomůžou získat hypotéku za opravdu dobrých podmínek, s nejnižším možným úrokem. Zařídí za vás veškerou potřebnou administrativu související s žádostí o hypotéku. Pro urychlení celého procesu budeme po celou dobu v kontaktu s bankou. Bude-li třeba připraví poradce i správně nastavenou pojistku na míru, která pokryje potřebná rizika a nebude vás stát víc, než je nutné. Rádi vám pomůžeme s financováním koupě vybrané nemovitosti.

5. Home staging

je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet.