Hodnocení klientů

"Před třemi lety mě oslovila paní Pilselová se zájmem prodat mé nemovitosti. Při našem prvním setkání jsem ocenil její milé a zároveň profesionální vystupování.

První prodej probíhal velmi rychle a především bezproblémově. Paní Pilselová jednala vždy pohotově a profesionálně a dodržovala všechna dohodnutá pravidla. Její osobní přístup, férové jednání a přehled na realitním trhu mě přesvědčil uzavřít s paní Pilselovou dlouhodobou spolupráci. Za 3 roky jsme spolu realizovali více než 15 prodejů.

Vždy jsem byl s jejími službami maximálně spokojený a mohu jen vřele doporučit."

Jiří Lobkowicz

"S paní Pilselovou jsem řešil koupi komerčního areálu v Mělníku. Byl jsem velmi spojený s jejím osobním přístupem, vždy milým a vstřícným jednáním. Celý průběh koupi byl rychlý a především bezproblémový. Její profesionalita mě zaujala natolik, že jsem jí svěřil prodej našeho rodinného domu. Na prohlídky vždy chodila zcela připravena, klientům se plně věnovala a poskytovala vyčerpávající prohlídky. Velmi si jí vážíme celá rodina a vřele můžeme doporučit její služby. Jsme velmi rádi, že jsou na realitním trhu takoví makléři jako právě ona."

Tomáš a Renata Balcarovi

"Dobrý den,
dovoluji si vyjádřit velký dík paní Monice Pilselové, která výrazně přispěla k úspěšnému prodeji našeho domu. Dům se nám nedařilo 2 roky prodat. S paní Pilselovou jsme dům prodali za 2 měsíce. Hlavně jsme ocenili vstřícné jednání a pomoc při dodatečné kolaudaci garáže."

Ing. Muller

"Chtěla bych všem, kteří váhají s výběrem realitního makléře vřele doporučit paní Moniku a zároveň jí touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci při prodeji našich dvou bytů v Praze a v Benešově. Velmi si vážíme jejímu přístupu, milému a vstřícnému jednání. Vřele budeme její služby doporučovat."

Absolonovi

"Spolupráce při prodeji mého bytu mi ukázala fakt, že se najdou poctiví makléři, které mi vypracují skvěle prodejní plán a vysvětlí celý postup prodeje. Zároveň dodržují všechna dohodnutá pravidla a se všemi stranami vždy jednání na profesionální úrovni. Paní Pilselová nám také ukázala, jak důležité je nemovitost připravit k úspěšnému prodeji. Jsme zcela přesvědčeni, že jenom díky její precizní práci jsem byt prodal tak rychle a bezproblémově. Za to jí patří velké poděkování."

Jedlička, Praha